İnovatif Projeler

İNOVATİF PROJELERİ İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTURUYORUZ

Paydaş olarak yer aldığımız inovatif projelerle girişimci ile yatırımcı arasında köprü oluyoruz. Bilgi çağının gereklerine uygun yeni bir dil, yeni bir tasarım ve yeni anlayışla, başta Türkiye olmak üzere farklı coğrafyalarda çok büyük başarılara imza atıyoruz. Hukuk alanındaki deneyimimizi, özellikle yenilikçi fikirlere yön vererek yarattığımız büyük katma değerle sektörel ve ulusal alanda değişim ve dönüşüme öncülük ediyoruz.
“Bir fikrim var!” ile başlayan ve en sonunda ticarileşen, değer katan tüm inovatif projelerinizde yanınızdayız. Henüz akıllarda yeni yeni yer etmeye başlayan fikirler üzerinde biz çoktan çalışmaya başladık. Bu projelerden danışmanlık verdiğimiz çok başarılı ikisi kolay mutabakat & elektrikli araba ve enerji depolama sistemlerini daha yakından inceleyin.

Kolaymutabakat.com

kolaymutabakat.com; firmaların müşteri, satıcı ve personel cari hesapları ile BA ve BS mutabakatlarını internet üzerinden yapmalarını sağlayan, en son teknolojik gelişmelerden yararlanan yenilikçi bir internet çözümüdür. Kağıtsız ofis oluşumuna katkı sağlar, doğal çevrenin korunmasını destekler.

kolaymutabakat.com’un tüm hukuki süreçlerinin tasarlanması ve yenilikçi ürün olarak mutabakat, karşılaştırma motoru ve elektronik postaya uyum gibi konularda tüm yasal alt yapıyı Bağatur Avukatlık Bürosu olarak bizler gerçekleştirdik. Kağıtsız ofis oluşumuna katkı sağlayan ve doğal çevrenin korunmasını destekleyen bu çözümde yer almak bizim için oldukça değerli.

Daha ayrıntılı bilgi için www.kolaymutabakat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Elektrikli Araba ve Enerji Depolama Sistemleri

Türkiye’nin global ölçekte “ilk” %100 elektrikli otomobilini üretme hedefiyle yola çıkan Derindere Motorlu Araçlar (DMA), geliştirdiği ileri teknoloji ile dünyanın geleceği olan elektrikli araç sanayinin ülkemizde oluşmasına, gelişmesine ve büyümesine önemli katkılar sağlamakta.

Bağatur Hukuk Bürosu olarak, bu projenin hayata geçirilmesi için tüm hukuki altyapıyı oluşturduk, geliştirmeye devam ediyoruz. Herkesin daha yeni yeni fikir sahibi olmaya başladığı bir alanda, çalışmalarımızı hayata geçirmiş ve geliştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca böylesine çevre dostu ve ilerici bir projede yer aldığımız için gururluyuz.

Elektrikli araç teknolojisi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.dmaoto.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sunumu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.