a

Facebook

Twitter

Copyright 2018 AloraNet.
Tüm hakları saklıdır.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

Arama
Menü
 

Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku

BAĞATUR HUKUK
Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku

Mal sahiplerine, müteahhitlere ve taşeronlara hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Proje inşaatı ve geliştirilmesi için ortak girişim sözleşmesi hazırlanması, ilgili idare ve mercilerden gerekli bilgilerin edinilmesi, gayrimenkul işleminin tarafları adına hukuki inceleme yapılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Gayrimenkuller üzerindeki ayni hakların tescil ve terkin işlemlerinde de müvekkillerimize yardımcı olmaktayız.

Gayrimenkul alıcıları ve satıcıları arasındaki davalar, imar planı ve ruhsatlara ilişkin davalar, tahliye davaları ve uyarlama davaları dâhil gayrimenkullere ilişkin çeşitli uyuşmazlıklarda müvekkillerimizi temsil etmekteyiz.

Alışveriş merkezleri, ofis binaları, arsalar ve büyük çaplı taahhüt projeleri gibi çeşitli gayrimenkullerin Türk Hukuku uyarınca her türlü kiralama işlemlerinde kiraya verenlere, kiracılara ve kredi verenlere hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hukuki hizmet, sözleşme şartlarının müzakere edilmesinden, nihai kira sözleşmelerinin gözden geçirilmesi ve hazırlanmasına kadar ticari, sınai, ofis ve perakende kira sözleşmelerine ilişkin her türlü hususu kapsamaktadır.

 

Detaylı bilgi için info@bagatur.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.