a

Facebook

Twitter

Copyright 2018 AloraNet.
Tüm hakları saklıdır.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

Arama
Menü
 

Şirketler Hukuku

BAĞATUR HUKUK
Şirketler Hukuku

Şirketler hukuku, ticari sözleşmeler, birleşme ve devralma işlemleri, işçi hakları ve yönetici tazminatları, vergi, yasal düzenlemelere uygunluk, gayrimenkul, çevre, düzenlemeleri konularında hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yönetim kurulu üyelerinin ve şirket müdürlerinin sorumlulukları konusunda onlara hukuki rehber olmaktayız.

Farklı sektörlerde faaliyette bulunan yerli ve yabancı müvekkillerimize taraf olacakları ticari sözleşmelerle ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Alım ve satım, acentelik ve dağıtım, hizmet, lisans, iş geliştirme, pazarlama, üretim, hizmet ve/veya mal tedarik sözleşmeleri, bakım ve destek ile online satış sözleşmeleri oluşturmaktayız. Sözleşme taslakları hazırlama, Fizibilite raporları hazırlanması, sözleşmelerin müzakere edilmesi, uygulanması ve feshedilmesi olmak üzere tüm ticari anlaşma aşamalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Çokuluslu şirketlere Türkiye'deki yatırımlarının her aşamasında hukuki destek vermekteyiz. Faaliyette bulunulacak sektörler hakkında kapsamlı araştırma, yatırım teşvikleri ve rakipler hakkında detay bilgi sağlamaktayız.

 

Detaylı bilgi için info@bagatur.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.